Bursa’dan herkese selamlar ismim Aykut Bursa Pasif gay ımdoğma büyüme Mardinliyim. Lise bittikten sonra iş hayatına atıldım ama kazandığım para hem beni hemde ailemi geçindirmem konusunda yeterli olmadı bende son çare olarak bu işi yapmaya karar verdim.

 

Gay Jigolo siyesi ilk başladığım zamanlarda kendini iyi ifade edemeyen çekingen içine kapanık bir erkektim ama zamanla kazandığım tecrübeler ve sık sık sağladığım görüşmeler sayesinde kendimi bu işe adapte edip başarılı deneyimli ve bütün bayanların tercih ettiği jigolo olmayı başardım.

 

26 yaşında olmama rağmen şu anda Bursa’da kendime ait bir araç yıkama ve otopark hizmeti veren bir dükkanım var maddi olarak kendimi toparlamış olsam bile asla bu mesleği bırakmak gibi bir niyetim yok çünkü hem maddi olarak çok rahat bir hayat yaşıyorum jigolo ajansı hemde bir erkek olarak farklı bayanlar ile cinsel deneyim yaşamak bana göre bu dünyada yaşayabileceğimiz en harika duygulardan.

 

Jigolo olmak istiyorum Ben kumral yeşil gözlü 1.76 boyunda 78 kiloda bakımına ve dış görünüşüne fazlasıyla dikkat eden bayanlardan kazandığı paralar ile kendine yatırım yapmayı seven kendini her gün geliştiren kendinden emin sekste doyumsuz çılgınca fantezileri olan ateşli ve doyumsuz bir jigoloyum eğer sizde sabaha kadar enerjinizin son damlasına kadar benimle farklı deneyimler yaşamak isterseniz bana ajans ile ulaşabilirsiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir