Isparta Jigolo Erdal

Isparta Jigolosu Erdal

Ege bölgesine hizmeti benim işim ismim Erdal 26 yaşındayım esmer 1.76 uzunlukta 76 kilo biriyim kadınların gözdesiyim Isparta jigolo arayan yaşlı bayanlar bana ulaşsınlar ve bende bu siteye kayıt oldum yeni olduğumu duyup sakın benim acemi bir partner olduğumu düşünmeyin daha sizinle hiç bir özelliğimi paylaşmadım kendimi size ve sizinle geçireceğimiz ateşli saatlere saklıyorum.

Kendime seks de fazlasıyla güveniyorum yatağınıza girdiğimde sizi zevk çığlıklarına boğacağımdan hiç bir şüpheniz olmasın, size biraz kendimden bahsetmek istiyorum ben Gülnar ilçesinde  ikamet ediyorum zengin dul hanımefendilere hizmet veriyorum,  doygunluk etmek yatak da istediklerini yapmak ve tek gecelik onlara zevkin doruklarına çıkarmak Ispartada nasıl jigolo olurum ? diye araştırma yapıyordum ve ilanlarım sayesinde şu an sizlerin arasındayım.

Isparta Jigolo Erdal

 Ispartada jigolo arayan bayanlara ulaşın

Sizlere fazlaca kaliteli bir hizmet sunuyorum ücretim 2000 TL Ege bölgesinde her yere gelebilirim. ev yada otel fark etmez ben şu sıralar işsizim ve seyahat problemimde yok, Türkiye’nin tüm illerine gelirim yeter ki memnun kalınca benden bayanları memnun etmek benim görevimdir bir fazlaca olgun bayanı yatakta memnun ettim işim bu seviyeli saygılı bir adamım.Bir sonraki yazımız Zonguldak Jigolo için tıklayınız.

Kendi kişisel bakımıma oldukça fazla dikkat eden Isparta partner arayan bayanların ise benimle aynı ince davranışta olmasını beklerim benim görevim sizi cinsellikte en uçları gösterip sizi zevkten kudurtmak ve unuttuğunuz kadınlık duygularınızı tekrar benimle kazanmanızı sağlamak ben bu konuda kendime çok güveniyorum.

Her erkek escort olduğu gibi benimde bazı kurallarım var ödememi sizden her zaman nakit olarak almak isterim ayrıca ilk görüşmeleri gizlilik ve güven esas alarak lüks beş yıldızlı otellerde yapma taraftarıyım ben bana görüşme sağlayan kiralama şirketimden çok memnunum sizi bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.