Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Sitesi

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlardan biriyim Adım Firuze Hak verirsiniz ki 32 yaşlarında birinin artık evlenmesi gerekiyor. Gerçi ailemden bu mevzuda oldukça baskı yesem p sadece bu yaşıma kadar savuşturabildim Bu süreçte bana destek olacak olanların mesajlarını umuyorum. Destek derken ciddi düşünen arkadaşları çağrı ediyorum mesajlara.

 

Kısa sürede yaşadığım bazı sıkıntılar oldu. Sevgili durumları işte anlarsınız. Ayrıldık sonunda kurtuldum ve özgürüm artık. Bu yüzden ciddi adam arayan bayanlar kervanına ben eklendim. Var mısınız güzel bir gelecek kurmaya? Ben varım.Evlilik haricinde da konuşabiliriz. Her insanın derdini sıkıntısını dinleyebilirim. Sonuçta tamamımız insanız ve bazı sorunlarımız olabiliyor. Mesajlarınızda bir tek benimle ilgili değil kendinizle ilgili bilgiler vermenizi rica ederim.

 

Bu süreçte iyi mi yalnız kaldığımı da sizlere anlatacağım. Güvenilir olun o denli hayret edeceksiniz ki hakikaten bu güzellik iyi mi bu tarz şeyleri hak etti diyeceksiniz. Her neyse o şekilde işte her insanın vardır bir hikayesi dostlar.Sizin var mı bir hikayeniz? Lütfen paylaşın ben dinlerim sabaha kadar okurum da problem yok. Aslına bakarsanız bildiri atanlara numaramı vereceğim için konuşacak mevzumuz da oldukça olacak merak etmeyin.

 

Her insana kendini ifade etme şansı sunacağım söz veriyorum. Ek olarak güzelliğimi kullanarak hiç kimseye ümit vermeyeceğim. Ben o şekilde bir kadın değilim. Güzellik geçici, sevgi kalıcıdır. Bilmenizi istedim. O halde şimdilik benden bu kadar. Birazcık da sizleri dinleyelim bakalım neler olacak anlaşacak mıyız ve ciddi olabilecek miyiz?

 

Ayrıca çevremde oldukça fazla Ciddi dul kadın arayan erkekler p var. Hani tanışmak isterseniz niçin olmasın sonuçta dostlarım.Evet sözlerimi tamamlamadım aslen. Birazcık daha düşüncelerimi paylaşmak istedim. Birincisi ben iyi yürekli bir kadınım. İkincisi p anlayışlıyım. Kıramam kimseyi. Canım oldukça sıkılsa da fark ettirmem. Buna ek olarak daima duygularımı açığa vurmam. İçimde yaşarım fakat bu tarz şeyleri idrak edebilecek erkeklere fanatik kalırım.

 

Daha ilkin oldu doğal olarak dostlarım fakat kimi zaman durgun kimi zaman p heyecanla yaşadık. Tam oturtamadık şu demek oluyor ki. Bu yüzden yalnız kaldık işte bir başımıza bu şekilde takılıyoruz. Bizim kız arkadaşların yarısı evliliğe ilk adımını attı bir ben kaldım.Şimdi diyorlar evlen hadi falan fakat ciddi adam bulmak kolay değil ki dostlar yanlış mıyım?

 

Ha ne kadar ciddi olduğunuzu göstermek istiyorsanız güzelce mesajlarınızı atın da bilelim. Kuru kuru arkadaşlık oluşturmak bana nazaran değil aslen fakat talih vermek isterim insanlara. Bir ihtimal oldukça mutlu olacağım birine ters cevap vermiş anlaşamamışımdır. Bu kez o şekilde olsun istemiyorum. Sabırlı ve güzel bir bayanım. Bunun karşılığını almak isterim anlatabildim ümit ederim.

 

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir