aydın jigolo fırat

Merhaba varlıklı dul bayanlar ben jigolo Fırat Aydın ilinde yaşıyorum,son aşama nazik ve kibar bir erkeğim seçkin hanımlarla oldum jigolo olmak kolay sadece hizmet etmek zor olsa gerek ben bu mevzuda hakikaten üst düzey hizmet veriyorum.23 yaşlarında Eczane de çalışıyorum temiz bir adam ve iyi bir partner arayan her hanıma partner hizmeti veririm ücretim 250 TL sonrasında istediğiniz kadar size hizmet etmeye hazırım.

Bu yaşıma kadar kariyerim için çalışıp yaşamın zevklerine doymamış bir adamım içimdeki genç ve heyecanlı evladı ortaya çıkarabileceğine inanan var mı ? Toplumsal hayatım ve dost çevrem oldukça fazla olmasına karşın kendi yaşıtlarıyla beraberlik yaşadığında doygunluk olamayan bir sikiciyim bana genç dinamik cinsel performansı tavan yapmış doyumsuz olgunlar lazım

Şu an fotoğraflarıma takılan ve “dur bakayım bu yakışıklı da kimmiş” diyen bayanlara sesleniyorum. Ben verdiği hizmetlerle geleceği parlak.Kaliteli jigolo siteleri sayesinde bol bol seks yapabilirsin,fantezi çeşitliliğim çok zengin olmasa bile aktif enerjimle ve yaşıtlarıma kıyasla normalden fazla bilgimle bu açığı kapatabilen bir erkeğim. Zaman içinde böyle kalmayıp, çok farklı olaylarda yaşatmaya başlayacağımı bilmelisiniz. Aslında çok şey biliyorum ama  tam olarak o olaylara hakim olmadığım için profesyonel görüşmelerimde daha bunları sizlerle paylaşmıyorum.

seks

https://jigolosahibinden.com/ sitesini yönetiyorum

aydın jigolo fırat” üzerine 2 düşünce

 • 20 Kasım 2017 tarihinde, saat 10:48
  Kalıcı bağlantı

  merhaba bayanlar aslen urfaliyim simdi kusadasindayim evli mutsuz dul bekar bayanlar arayin goruselim

  Yanıtla
 • 20 Kasım 2017 tarihinde, saat 10:53
  Kalıcı bağlantı

  merhaba bayanlar aslen urfaliyim simdi kusadasindayim evli mutsuz dul bekar bayanlar arayin goruselim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.