Fulya hanım Adanada jigolo arıyor Tıkla Başvuru yap

Adana Jigolo

Selam Fulya ben yeni ayrıldım sevgili aramıyor o yüzden Adananın en iyi jigolo siteleri erkekleri ile görüşmekteyim güvenilir ve işinde dürüst kişiler tercihim,  ajansın en sevilen üyelerinden biriyim Seyhan ilçesinde ikamet ediyorum,

45 yaşlarında yazman olarak bir şirket da çalışmaktayım kısa bir evlilik yaptım jigolo arayan bayanlar adana telefon numaraları bu yazıda paylaşılacaktır.1 yıl falan sürdü, beyaz tende sarı saçlı bir varlıklı dul bayanım duygusal ilişkiden uzak ve bir tek cinselliğin olduğu bir partner arıyorum yaş aralığım ise 30-45 içinde partner ilanı veren bir bayanım,  twitter, facebook profili olan deneyimi olan ve fazlaca fazla ücret talep etmeyen erkekler gelebilir.

adanada jigolo arayan bayanlar

jigolo olmak istiyorum adana

Ortalama 2 senedir işim gereği buraya taşınmak zorunda kaldım ve burada fazlaca yalnızım 37 yaşlarında hususi bir firmada yönetici olarak çalışıyorum bu hayatta istediği her şeye haiz olabilen bir bayanım, Rol icabı ya da bu tarz bayanlara ilgisi olan beylerin ilgisinden faydalanmak için kapanmış biri değilim, tamamen günlük yaşamda da ben böyleyim.

Tazecik güzelliğiyle sizi hayalleri gerçeğe taşımaya davet ediyor. Gerçekten türbanlı yaşamı benimseniş ama mesleğinden de kopamayan bir kadınım. Bir sonraki içerik Adana Jigolo Arayan Bayanlar için tıklayınız.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.