izmir jigolo begüm

Jigolo arayan bayanlar izmir begüm hanım

İzmir jigolo sitesi erkek  partner aramam sonucu ulaştım Her insana merhabalar ben Begüm doğma İzmirliyim Alsancak Konak semtinde yaşıyorum 35 yaşındayım kendine güvenen cinsel ilişkide ustalaşmış fiyatı düşük ilan vermiş sert erkek arıyorum pek fazlaca hanım benzer halde bakımlıyım, isteyen olursa ilk twitter adresimi yorumlarda paylaştım, bir çok elit kafede partner aradım ama sonuç hüsran, zengin dul bayanım ve partner arıyorum kendime İşinde iyi beyler bir tek ulaşabilirler, ajansı başkalarını istemiyorum bilginize.

izmir jigolo begüm

 İzmir jigolo arayan kadınlar izmir

Daha önce arkadaşlık siteleri üzerinden tanıştığım bir rentboy ile bir kafede görüşme sağlamış ama olumsuz sonuçlanmıştı, eşimle 10 senelik evliyiz cinsellik deneyimimiz yok denecek kadar azca bana tam anlamı ile adam olacak bir masör masaj yapan bir bey ile güzel bir ilişki yaşamak isterim. Her anlamda doygunluk olmak istediğim şeylerden bir tanesi ve cinsellik mevzusunda da sınırsızım Uzman erkekleri temenni ediyorum, Bir kadının bu yaşamdan isteyeceği en büyük şey mutlu olmaktır.

Mutlu olması ise seksten geçer ben bu eşimden ayrıldım, bana mevzuda hiçbir getirisi yoktu mutsuz bir seks yaşamım vardı, Umarım beni tatmin edebilecek bir bey karşıma çıkar, sadece bakımlı kaliteli beylerle görüşmek isterim İzmir jigolo olmak istiyorum izmir ilinin kendine  bakmayan yobaz tipler benden uzak dursunlar lütfen.

Yaş sorunum yok her yaştan olabilir ama performansının iyi olmasını istiyorum sonuçta buraya seçmek için üye oldum ve yetenekli isen arkadaşlarıma seni öneririm, dışarda neden bulmuyorsun diyenler var ? dışarda bulup da başıma iş almak istemiyorum bu yüzden bence en güzeli al gülüm ver gülüm şeklinde olanıdır.

Bir sonraki yazımız muş jigolo için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.