jigolo filmleri

En çok izlenen jigolo filmleri

En iyi jigolo filmleri formu sayesinde hayatım değişti desem yalan olmaz sanırım merkez ve yakın ilçelerde hizmet vermeye başladım işinde uzmanlaşmış masörlük eğitimi almış kendinize çok fazla güvenen her kadının dikkatini çekebilecek kadar yakışıklı karizmatik hem de üniversite mezunu kültürlü erkek partner arayan bayanlar bana ulaşsınlar. Yataktaki performansım ise muhteşem ötesindedir beni tanıyanlar bunu bilir merhaba varlıklı dul hanımefendiler ben Birkan Kırıkkale ilinde yaşıyorum yatakta partnerini memnun etmek için elinden geleni meydana getiren biriyim.

Akdeniz’in asi evladı da diyebilirsiniz bana doğma büyüme Kırıkkale’ de yaşıyorum her gün spor yapan kendini sürekli geliştiren öğrenmeye ve öğretmeye açık birisiyim tüm bu meslekte jigolo filmleri en iyisi benim diyen beylere selam olsun, benim olduğum bir ortamda sizin en iyisi olmanız asla mümkün olmayacaktır ilk başta bunu söylemek isterim çevrem tarafından fazla egolu olarak görülsem bile ben sadece gerçekleri konuşuyorum, devamlı olarak çalıştığım bir mesleğim olduğu için hafta içi akşam 7 den sonra hafta sonu ise istediğiniz saat size hizmet veriyorum.

jigolo filmleri

29 yaşlarında ve fit bir vücuda sahibim 1.90 boyum 85 kilom yediklerine dikkat eden her gün spor yapan modayı yakından takip eden giydiklerine dikkat eden kaliteli yatak partneriyle görüşmeye hazırsanız ben sizi bekliyorum benim için oldukça oldukça mühim bir meslektir o yüzden elimden geldiğince partnerimi mutlu etmek isterim kalitemden asla taviz vermem bu yüzden bir oldukça hanımefendi bana hasta olmuştur.

Tek isteğim temizlik ve onun haricinde da hususi bir isteğim yok bayanlara hizmet etmeyi severim. evlilerde benimle temas kurabilir cinsellik mevzusunda doyumsuz olmanız ilişkiyi 10 kat daha güzel hale getirir, ben zaten şartlarımı kadir inanır jigolo filmi full izle paylaştım sizde bana ajans aracılığı ile ulaşacağınız için bu konuda sizi bilgilendireceklerdir.

Bir sonraki yazımız bingöl jigolo için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.